Spotkanie z Panią Melodią – koncert finałowy w Filharmonii Krakowskiej

W poniedziałek 5 grudnia w Filharmonii Krakowskiej odbył się niezwykły koncert – wielki finał projektu “Spotkania z Panią Melodią”.

Drużyna Pani Melodii na zakończenie swojej trasy koncertowej postanowiła w tym roku zaprosić uczniów ze wszystkich szkół, które odwiedzała do wspólnego koncertowania. Do Filharmonii Krakowskiej przyjechali uczniowie z różnych zakątków Małopolski, aby wspólnie bawić się, śpiewać, tańczyć i oczywiście słuchać przepięknej muzyki. Uczniowie naszej szkoły wystąpili z krótkim programem artystycznym – zespół Carillon zagrał na dzwonkach utwór “El Condor Pasa”, natomiast uczennica klasy 3L – Marlena wykonała solo utwór “Symphony”. Dziękujemy za chwile wzruszeń i ogrom emocji, których dostarczył naszym uczniom występ na scenie Filharmonii! Mamy nadzieję, że już w przyszłym roku Pani Melodia ze swoim orszakiem zawita w progach naszej szkoły!

Opracowała: M. Majka

Facebooktwitter