Mikołajkowe Rozgrywki w Tenisie Stołowym

8 grudnia odbyły się Szkolne Mikołajkowe Rozgrywki w Tenisie Stołowym. Uczniowie naszej szkoły rozgrywali mecze w 2-ch kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa oraz Przysposabiająca do Pracy. W rozgrywkach wzięli udział następujący uczniowie: Krówka Mateusz, Adamski Kacper, Baran Tomasz, Kozub Kamil, Urban Filip, Nawalany Wojciech, Krówka Dawid, Król Marcin, Kasprzyk Franciszek, Minczak Mateusz, Minczak Marek, Głowa Martyna.

Po zaciętych walkach: I miejsce w kat . szk. podst. zdobył uczeń kl 5- Mateusz Krówka

I miejsce w kat. PP zdobył uczeń kl 1PP- Dawid Krówka

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Mecze sędziowali- p. Magdalena Zakolska i p. Mateusz Mikołajczyk.

Rozgrywki przygotowały: p. M. Zakolska i B.Markowska

Facebooktwitter