Biegi przełajowe

W środę 21.09.2022 w urokliwej scenerii Zalewu Nowohuckiego nasza reprezentacja szkoły wzięła udział w jesiennych biegach przełajowych. Sama obecność w zawodach tej rangi to już duże wyróżnienie, ale nasi uczniowie mieli apetyt na coś więcej. Worek z medalami otworzyła Wiktoria Wojciechowska. Po pasjonującej końcówce biegu musiała wprawdzie uznać wyższość jednej z uczestniczek zajmując 2 miejsce, lecz poziom jaki zademonstrowały był
mistrzowski. Kolejny medal był udziałem Marcina Króla, 3 miejsce i brąz w tym trudnym i mocno obsadzonym biegu musiał smakować jak zwycięstwo. Brawa dla każdego ucznia który wział udział w zawodach i pokazał swoją postawą i hartem ducha, że nie ma słabości, krórych nie można pokonać. Dziękujemy Pani Beacie Markowskiej i Pani Magdalenie Zakolskiej oraz Panu Mateuszowi Mikołajczykowi za przygotowanie do zawodów i doping w trakcie biegu.

Opracował: M.Mikołajczyk

Facebooktwitter