Wystawa “Wehikuł wspomnień” – Solne Miasto

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy prac plastycznych uczniów Zespołu Szkół im. Brata A. Kosiby w Wieliczce na terenie patio Centrum Edukacyjno – Rekreacyjnego “Solne Miasto”. Wystawa nosi tytuł “Wehikuł wspomnień” i jest efektem całorocznej pracy dzieci na zajęciach plastycznych, a także nawiązaniem do Jubileuszu 50-lecia Szkoły. Pomysł prezentowania prac naszych uczniów zrodził się już wiele lat temu z potrzeby pokazania lokalnej społeczności oryginalnej twórczości dzieci i młodzieży niepełnosprawnej oraz ich sposobu postrzegania świata. Ta kolejna już wystawa jest obrazem bogactwa wnętrza osobowości zarówno mniejszych jak i większych artystów – uczniów naszej szkoły.
Wystawę można oglądać w dniach 09.05.22r. – 20.05.22r.

Facebooktwitter