VI Wojewódzki Turniej Ringo

5.04.2022r na sali gimnastycznej Kampusu Wielickiego, nauczyciele wychowania fizycznego naszej szkoły, zorganizowali Wojewódzki Turniej Ringo Szkół Specjalnych. Zaproszono uczniów i opiekunów z 9-ciu Ośrodków Szkolno-Wychowawczych: SOSW NR 1, SOSW NR2, SOSW NR 3, SOSW NR 6 z Krakowa, SOSW NR 14 z Nowej Huty, SOSW z Nowego Targu, SOSW z Oświęcimia, SOSW z Chrzanowa oraz SOSW ze Skawiny. Nie wszystkim Ośrodkom jednak udało się na te zawody dotrzeć.
Mecze rozgrywane były w 2 kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa oraz Przysposabiająca do Pracy.
Po zaciętych walkach wyniki klasyfikacji są następujące:
Szkoła Podstawowa:
I miejsce SOSW Oświęcim, II miejsce SOSW nr6 , III miejsce SOSW nr 2, IV miejsce ZS Wieliczka
Przysposabiająca do Pracy:
I miejsce SOSW nr 3, II miejsce SOSW nr 2, III miejsce ZS Wieliczka, IV miejsce Oświęcim
Pani Dyrektor wręczyła Uczestnikom nagrody, dyplomy i Puchary
Mecze sędziowali : p. Mateusz Mikołajczyk i p. Paweł Jedynak
Nad naszą reprezentacją czuwała p. Magdalena Zakolska
Za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia szczególne podziękowania składam: organizatorom poczęstunku dla uczestników- p. Kasi Słowiak , p. Paulinie Oliprze i p. Beacie Waśniowskiej. P. Beacie Banaś za zorganizowanie upominków, wychowawcom klas za dekorację holu i korytarzy oraz Wszystkim zaangażowanym w kibicowanie i wsparcie przy organizacji.
Koordynator Turnieju: Beata Markowska

Facebooktwitter