Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

,,Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek,
jutro wakacje lekcje skończone!
A teraz wszystkich czeka nagroda,
wakacje, słońce, piękna pogoda (…)”

Tymi słowami pożegnaliśmy kolejny trudny rok szkolny. Ze względu na trwający stan pandemii musieliśmy się przystosować do nowych warunków pracy, ale pomimo tego udało nam się dzielnie wytrwać i jakże szczęśliwi i radośni udajemy się na zasłużony wypoczynek. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim nauczycielom za serce, uśmiech, życzliwość, pochwałę i trud swojej pracy zwłaszcza w warunkach nauczania zdalnego, a uczniom życzymy udanych, słonecznych i pełnych odpoczynku wakacji z zachowaniem zasad bezpieczeństwa jakie przypomnieli nam Patryk i Weronika.

Opracowały: P. Olipra, P. Szyszkowicz

Facebooktwitter