Szczepienia przeciwko COVID-19 – ważna informacja!

Szanowni Państwo Rodzice,
Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II (Kraków, ul. Prądnicka 80) informuje o możliwości zaszczepienia dzieci oraz o dostępności wolnych terminów wykonania szczepienia przeciwko COVID-19.
Populacyjny punkt szczepień Szpitala dysponuje wolnymi terminami na I dawkę szczepienia przeciwko COVID-19. Dostępna jest szczepionka mRNA Pfizer-BioNTech. Data przyjęcia II dawki jest wskazywana bezpośrednio podczas przyjęcia I dawki, jednak ze względu na rozpoczynający się okres wakacyjny Szpital oferuje elastyczny dobór daty II dawki szczepienia.

Rejestracji na szczepienie przeciw COVID-19 w Szpitalu można dokonać pod numerami telefonu: 12 614-25-39, 505 060 359 (w godzinach 8:00-14:30) w dni robocze. Rejestracji na szczepienie można również dokonać poprzez całodobową i
bezpłatną infolinię pod numerem telefonu – 989 lub rejestrację elektroniczną poprzez e-Rejestrację dostępną na stronie https://pacjent.gov.pl
Podczas rejestracji można wybrać dokładny termin oraz miejsce szczepienia,a następnie otrzymuje się SMS z potwierdzeniem umówienia wizyty na szczepienie. Do rejestracji nie są wymagane żadne dodatkowe dane oraz dokumenty, wystarczy, że podany zostanie numer PESEL.

Facebooktwitter