Palmą witamy Wielkanoc – konkurs

Wiosna coraz śmielej puka do naszych drzwi. Czekamy niecierpliwie na nadejście wraz z nią radosnych Świąt Wielkanocnych. Już dziś zapraszamy wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy Zespołu Szkół im. Brata Alojzego Kosiby do udziału w konkursie na Najciekawszą Palmę Wielkanocną. Celem konkursu jest kultywowanie tradycji związanych z Wielkanocną, a także rozwijanie kreatywności uczniów.

 

 

Zadanie uczestnika to wykonanie pomysłowej Palmy Wielkanocnej, zrobienie jej zdjęcia i przesłanie na adres:

bozena.kurlapska-wolak@zskosiby.wieliczka.pl

do dn. 30.03.2021r. Ocenie Komisji powołanej przez organizatorów konkursu będą podlegały w szczególności: różnorodność wykorzystanych materiałów, kreatywność pracy oraz estetyka wykonania. Wyniki zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!!!

Zachęcamy do udziału!!!

Organizatorzy konkursu: Bożena Kurlapska – Wolak, Magdalena Kaczor, Izabela Winiszewska

Facebooktwitter