Biblioteka szkolna zaprasza do czytania

Nauka Czytania – Czytam Sobie od EGMONT


Czytam sobie” coraz więcej! Jest to program wydawniczy do nauki czytania oraz akcje społeczne promujące czytelnictwo.

To już kolejna odsłona, cieszącego się rosnącym zaufaniem wśród małych czytelników i ich opiekunów, programu wydawniczego Edukacyjnego Egmontu – „Czytam sobie” – wspierającego dzieci w nauce czytania.
Wydawnictwo EGMONT wychodząc na przeciw potrzebom rodziców oraz wspierając akcję #zostańwdomu udostępnia w całości dwie części z serii Czytam sobie.
1. Czytam sobie. Doktor Ola. Poziom 1 POBIERZ PDF


2. Czytam sobie. Nelka i piesek Fafik. Poziom 2 POBIERZ PDF


3. Czytam sobie. Fakty. Apollo 11. O pierwszej podróży na księżyc. Poziom 3 POBIERZ PDF

A wszystko do pobrania ze strony : https://czasdzieci.pl , którą bardzo polecam dla dzieci i rodziców , z wieloma tekstami opowiadań, wierszyków, zabaw i prac plastycznych. Na pewno nie będziecie się nudzić.

Opracowała: M.Sitko

Facebooktwittergoogle_plus