Zawody rowerowe

Dnia 10.10.2019r. Reprezentacja naszej szkoły w składzie Kamil Cąber, Mateusz Minczak, Marek Minczak, Dawid Krówka i Franciszek Kasprzyk wzięli udział w czwartej edycji zawodów rowerowych „Eliminator Pychowicki”. Zawody odbyły się w dość wietrznej aurze na Górce Pychowickiej. Trudne warunki, mokra trawa, śliskie kamienie musiały wzbudzić sporo ostrożności wśród zawodników. W eliminacjach miejsce premiowane do półfinału uzyskali Kamil Cąber i Mateusz Minczak. Pozostali nasi uczniowe pomimo wielu starań nie zdobyli awansu, ale jak sami zaznaczyli udział w zawodach był dla nich niesamowitym przeżyciem. W Półfinałowych rozgrywkach Kamil i Mateusz zajęli trzecie miejsca i ostatecznie nie awansowali do finału. Wszystkim uczniom gratulujemy rezultatów i czekamy na kolejną edycje w przyszłym roku

Opracował: M. Mikołajczyk

Facebooktwittergoogle_plus