,, Bo szczęściu trzeba czasem pomóc …”

Tymi słowami rozpoczęło się poranne wydanie wiadomości przygotowane przez uczniów naszej szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się występem najmłodszych, tych, którzy niedawno rozpoczęli swoją szkolną przygodę. Po niezwykle udanym scenicznym debiucie przystąpili do ślubowania i pasowania, a po nich, już jako pełnoprawni uczniowie Zespołu Szkół im. Brata Alojzego Kosiby obejrzeli program w wykonaniu swoich starszych kolegów. Z zainteresowaniem, wraz z pozostałymi widzami, śledzili poszukiwania zaginionego pendrive’a, z lekką zazdrością spoglądali na robiącego sobie wolne nauczyciela, z kolorowymi motylami przenieśli się na chwilę w magiczny świat baśni, z uczniami klas: 5U i 7UB odbyli taneczną wędrówkę z porami roku i z wszystkimi oklaskiwali nagodzonych Oscarami nauczycieli.
Na zakończenie występujący uczniowie wierszem i piosenką podziękowali swoim nauczycielom za ich codzienną pracę, życzliwość, cierpliwość i wyrozumiałość, a w dowód wdzięczności podarowali wszystkim zielone koniczyny ( na szczęście ).

Opracowała: A.Romańska

Facebooktwittergoogle_plus