Turniej gier świetlicowych

Poranną porą, we wtorek 11 czerwca w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się turniej gier świetlicowych. Uczniowie podzieleni na grupy wzięli udział w sześciu grach tj. „Piłkarzyki”, „Dobble”, „Memory”, „Puzzle – owoce i warzywa”, „Wielki wyścig”, „Mistakos – walka o stołki”.
Podczas rozgrywek wszystkim towarzyszyła świetna zabawa i mnóstwo emocji. Każdy starał się jak mógł, aby zdobyć jak najwięcej punktów. Walcząc o tytuł najlepszego gracza uczestnicy musieli wykazać się sprytem, dobrą pamięcią,
zręcznością, analizą sytuacji, cierpliwością i koncentracją uwagi.

Po podliczeniu wszystkich punktów ogłoszono wyniki:

Miejsce I zdobyła Wiktoria Piecuch
Miejsce II zdobyła Agnieszka Tabor
Miejsce III zdobyli ex aequo Jakub Chudaszek, Kacper Adamski, Katarzyna Kruszyna

Tradycyjnie na zakończenie, każdy z uczestników turnieju otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrodę.

Opracowała: M. Skupień, M. Chrzanowska, M. Pacura, G. Koszler, J. Gorczyński, Ł. Gradalski, K. Bauer

Facebooktwitter