III Dzień Osób Niepełnosprawnych

Uczniowie kółka tanecznego chętnie prezentują swoje umiejętności. W grudniu uczestniczyli w III Dniu Osób Niepełnosprawnych gminy Niepołomice, który odbył się w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Zabierzowie Bocheńskim. Podczas prezentacji zaproszonych placówek nasze dziewczynki, w asyście chłopców, zatańczyły „Taniec Śnieżynek” do znanego utworu Hallelujah. Daniel Gawlik, przygotowany przez p. A. Litewkę – Zawiślan, zaprezentował się podczas gry na dzwonkach, w utworze Popcorn. Wszystkim bardzo podobał się występ przedstawicieli naszej szkoły. Uczniowie mogli zobaczyć w jaki sposób grają w piłkę osoby niewidome lub poruszające się na wózkach. Impreza zakończyła się słodkim poczęstunkiem oraz rozdaniem upominków.

Opracowała: K.Kluska R.Zawora J.Koszler

Facebooktwittergoogle_plus