Akademia z okazji Dnia Nauczyciela

Jak co roku w październiku, uczniowie przygotowali dla nauczycieli wesołą niespodziankę – żartobliwe przedstawienie. W tym roku zebrani w auli szkoły widzowie mogli obejrzeć opowieść o losie nauczyciela młodego i … tego bardziej doświadczonego. Przed przedstawieniem nastąpiło bardzo ważne wydarzenie – przy dźwiękach marsza na scenę auli dziarsko wkroczyły maluchy i nowi uczniowie naszej szkoły. W uroczystych słowach ślubowali i byli pasowani przez Panią Dyrektor na uczniów naszej szkoły. Po tej uroczystej chwili przyszła pora na rozrywkę – widzowie oglądali specjalny program KosibaTV, w którym podkreślano wagę uśmiechu i reklamowano różne ich rodzaje. Przeplatane muzyką scenki dotyczące przygotowywania lekcji i marzeń o awansie zawodowym rozbawiły widzów do łez. Nie zabrakło reklam i przeglądu uczniowskich “Słodziaków”. Tradycyjnie już przyznano także nauczycielskie Oscary – w tym roku doceniono serdeczne uśmiechy, zaklinanie liczb i cyfr oraz rewolucyjność w zarządzaniu kuchnią. Całość akademii zamknęło słowo “Dziękuję!”, które w tym wyjątkowym dniu każdy z uczniów chciał dać nauczycielom w prezencie.

Opracowała: K. Majcherczyk

Facebooktwittergoogle_plus