Święty Mikołaj

6 grudnia, oczywiście z piosenką ,,Mam tę moc…” na ustach przywitaliśmy w naszej szkole Św. Mikołaja. Wraz z nim przybył też jego zespół renifery które świetnie grały na instrumentach, cudownie śpiewające aniołki oraz diabełki psocące i smarujące wszystkich sadzą. Każdy uczeń otrzymały piękny prezenty. Było mnóstwo radości, zabawy i śpiewania piosenek. Na koniec wszyscy pożegnaliśmy naszych gości z nadzieją, że w przyszłym roku Mikołaj znów nas odwiedzi.
Za pomoc Świętemu Mikołajowi w przygotowaniu prezentów serdeczne podziękowania kierujemy Radzie Rodziców oraz sponsorom : Sklep ,,Happy Market”- P.Adam Musiał i P.Anna Czabańska, Hurtownia ,,Jokomisiada” z Rożnowej,

Nad świetnością mikołajkowego spotkania czuwały panie: koordynator Katarzyna Słowiak, Paulina Olipra, Marcelina Pacura, Joanna Michałek-Balonek, Aleksandra Bernacka, oraz zaprzyjaźnieni uczniowie PCKZiU : Kamil Czepiec, Kamil Kubacki, Gabriela Oleś, Sylwia Tuleja, Natalia Seweryn, Gabriela Skalska, Gabriela Frankowska, Gabriela Fudali, Kinga Knapik, Magdalena Porębska, Konrad Wandas, Konrad Masełko, Dariusz Kruczek, Michał Skowron wraz z opiekunem panią Izabellą Michniak.

Opracowała: K. Słowiak

Facebooktwittergoogle_plus