Trening z Mistrzem w rytmach zumby

Zumba to taniec zainspirowany połączeniem elementów tańców latynoamerykańskich oraz elementów fitness. Został opracowany przez tancerza i choreografa Alberta „Beto” Pereza w Kolumbii w latach 90-tych XX wieku. Zumba zawiera w sobie elementy tańca i aerobiku. Najbardziej charakterystyczną cechą zumby jest jej prostota, która pozwala każdemu uczestnikowi na czerpanie radości i przyjemności z wykonywanych ćwiczeń. Dzisiaj uczniowie naszej szkoły mogli się o tym przekonać dzięki spotkaniu z dwiema wspaniałymi instruktorkami zumby – Moniką Giza i Moniką Gędłek. Energiczna, rytmiczna muzyka porwała wszystkich i już po chwili widać było pozytywną energię i emocjonalną euforię u uczestników treningu.

Tradycyjnie złotym medalem uhonorowano najbardziej aktywnego uczestnika spotkania – został nim Wika Wojciechowska z klasy 6U. Gratulujemy!!!

Serdecznie dziękujemy paniom Monice Giza i Monice Gędłek za dzielenie się z naszymi uczniami swoimi niezwykłymi umiejętnościami i sportową pasją!

Opracowała: M. Majka

Facebooktwittergoogle_plus