Taekwondo – sztuka, pięść, droga

Najpewniejszym sposobem na uczynienie sobie życia przyjemnym
jest uprzyjemnianie go innym. (A. Graf)

Ciekawy gość to chyba zdecydowanie za mało powiedziane – tym razem odwiedziła nas prawdziwa mistrzyni Taekwon-do Karolina Nowak. Z pozoru bardzo delikatna dziewczyna, uczennica liceum – a już tak dojrzały sportowiec. Pani Karolina opowiadała o wartościach jakie niesie ze sobą właśnie ta sztuka walki. Medale, strój i przyrządy jakie wykorzystywane są w Taekwondo wzbudziły duże zainteresowanie wśród naszych uczniów, ale kiedy nasz Gość zaprezentował kilka wykopów, wszyscy wpatrywaliśmy się w panią Karolinę z wielkim podziwem.

Serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas i radość jaką sprawiła Pani naszym uczniom.

Opracowała: P.Szyszkowicz, K.Biel

Facebooktwittergoogle_plus