ŚW. MIKOŁAJ

,, Hu hu ha, hu hu ha nasza Zima zła…” takimi słowami piosenki 6 grudnia przywitaliśmy w naszej szkole Św. Mikołaja. Wraz z nim przybył też jego zespół, który świetnie grał na instrumentach, cudownie śpiewające aniołki oraz diabełki psocące i smarujące wszystkich sadzą. Każdy uczeń otrzymały piękny prezenty. Było mnóstwo radości i zabawy. Mamy nadzieję że w przyszłym roku nasz wspaniały gość znów nas odwiedzi.
Za pomoc Świętemu Mikołajowi w przygotowaniu prezentów serdeczne podziękowania kierujemy dla Radzy Rodziców i sponsorów : Sklepu ,,Happy Market”- P.Adam Musiał i P.Anna Czabańska, Hurtowni ,,Chomik” z Gdowa, Hurtowni ,,Jokomisiada” z Rożnowej, Wydawnictwu Piętka Oddział Gliwice oraz dla Biura Usług Rachunkowych ,AS, w Wieliczce.
Nad świetnością mikołajkowego spotkania czuwały panie: koordynator Katarzyna Słowiak, Joanna Michałek-Balonek, Aleksandra Bernacka, Monika Raś-Szuba oraz zaprzyjaźnieni uczniowie PCKZiU : Kinga Obruśnik, Joasia Hankus, Szczepan Jarecki, Ania Daniel, Karina Tomczyk, Michał Skowron, Bartłomiej Wójcik, Agnieszka Brzózka, Karol Zarębski, Mateusz Czajczyk, Krzysztof Czajczyk, wraz z opiekunem panią Izabellą Michniak.

Opracowała: K. Słowiak

Facebooktwittergoogle_plus