Masterchefowe Mikołajki

9 grudnia naszą szkołę odwiedzili wyjątkowi goście. Dzięki uprzejmości Fundacji Largo Pani Joannie Studnickiej i Pani Agacie Dębowskiej przyjechali do nas uczestnicy V edycji Masterchef Polska: Ania, Asia, Sylwia, Sławek, Marek, uczestnicy I edycji Masterchef Junior: Marysia i Kuba oraz Blogerzy kulinarni: Szymon-Simon Cook i Filip Łobuz w kuchni. Dzieciaki naszej szkoły miały możliwość podziwiać kunszt kulinarny naszych gości a także wspólnie z nimi przygotowywali różne przekąski. Na koniec cała szkoła smakowała przyrządzone desery, finger foody oraz wspaniały duży Masterchefowy tort. Dla wszystkich uczniów było to wielkie przeżycie podziwiać swoich idoli i wspólnie z nimi gotować. Cudowna i wspaniała atmosfera, którą stworzyli nasi goście na długo zapadnie nam w pamięci. Mamy nadzieję że jeszcze kiedyś nas odwiedzą.

Opracowała: K. Słowiak

Facebooktwittergoogle_plus