Urodziny misia w Klubie Książkowych Motyli

Miękki i puchaty, mały lub duży. 14 października obchodzimy święto książkowego misia, a 25 listopada przypada święto najmilszej zabawki i najlepszego przyjaciela dzieci – pluszowego misia. Mimo rozmaitych zabawek, coraz bardziej nowoczesnych i atrakcyjnych, dzieci wciąż kochają misie. Potwierdziły to dzieci z klas I-III, którzy doskonale bawili się podczas zorganizowanych w Klubie Książkowych Motyli urodzin z okazji podwójnego święta.

Do szkoły  wszystkie dzieci przyniosły swoje ulubione pluszaki, które wzięły udział we wspólnej zabawie. Uczniowie  przypomnieli sobie historię pluszowego misia oraz wysłuchali fragmentu fragmentu książki o jednym z najbardziej znanych ulubieńców najmłodszych – Kubusiu Puchatku. Nie zabrakło odśpiewania wszystkim misiom „Sto lat” przez dzieci oraz słodkiego „co-nie-co” czyli poczęstunku miodkiem i dżemem, oczywiście … misiowym.

Opracowała: K.Biel, P.Szyszkowicz, A.Piwowarczyk

 

Facebooktwittergoogle_plus