Andrzejkowe szaleństwo

Zgodnie ze staropolskim obyczajem, chodź w naszej szkole zdecydowanie nie po staropolsku bawiliśmy się w rytmie rap na zabawie andrzejkowej. Zamiast tradycyjnych wróżb bujaliśmy się w rytmie nie tylko hiphopowej muzyki. Jak co roku w zabawie towarzyszyła nam grupa pozytywnie zakręconych uczniów z PCKZiU, których radość i energia sprawiała, że jeszcze bardziej chciało nam się skakać i tańczyć. W tym dniu gościliśmy również maluchy z punktu przedszkolnego TERAZ MY w Wieliczce.
W tym roku jako goście specjalni wystąpili dla nas Andrzej Wałczyk, który bitował (wydawał z siebie dźwięki przypominające głos perkusji i innych instrumentów muzycznych) oraz zatańczył breakdance Damian Sroka. Występy naszych gości wzbudziły wielkie zainteresowanie, uczniowie sami mieli okazję pobujać się razem z nimi w rytmie hip hopu.
O tym jak dobrze bawiliśmy się w trakcie imprezy andrzejkowej można przekonać się zaglądając do galerii.

Opracowała: Paulina Szyszkowicz

Facebooktwittergoogle_plus