Lalka Anima – ostatnie spotkanie w tym roku szkolnym

W minionym tygodniu odbyły się ostatnie spotkania pierwszego cyklu warsztatów projektu organizowanego przez Dwór Czeczów: „Lalka anima. Warsztaty budowania lalek, improwizacji i animacji poklatkowej”,na których uczestnicy poznawali różnorodne gatunki lalek teatralnych oraz historię teatru lalkowego, a przede wszystkim dzięki wspólnym pomysłom i ciężkiej pracy tworzyli makietę, wykonywali niezbędne do filmu lalki i całą scenografię!

Podczas spotkania uczniowie robili ostatnie poprawki, tworzyli niezbędne kukiełki, które zostaną zamieszczone na jednej z makiet oraz mieli okazję podziwiać efekty swojej wspólnej pracy czyli makiety, które są przepiękne!

Na koniec podziękowaliśmy pani Alicji Karczmarskiej- Strzebońskiej, za wspaniale prowadzone warsztaty, uśmiech, który nie znikał z jej twarzy oraz indywidualne podejście do każdego z uczestników.

Opracowała: A. Grabowska, R. Zawora

Facebooktwittergoogle_plus