Fabryka czekolady

27 listopada klasy 1L, 4UB i 5U wybrały się do Fabryki Czekolady w Krakowie. Mimo mroźnej pogody, humory dopisywały i spacer po Rynku Krakowskim był bardzo udany. W przyjemnym wnętrzu wypełnionym zapachem czekolady, wyposażeni w firmowe fartuchy, pod okiem sympatycznego pana cukiernika mogliśmy samodzielnie tworzyć czekoladowe smakołyki. Za pomocą różnokształtnych foremek nadawaliśmy kształt naszym czekoladowym fantazjom. Uformowane pralinki dekorowaliśmy według własnego uznania, co chwilę oblizując palce. Po skończonej pracy, która okazała się świetną zabawą, czekało na nas w kawiarni pyszne kakao. Na koniec każdy otrzymał dyplom i pakunek z wykonanymi przez siebie przysmakami.

Wizytę w fabryce czekolady zapamiętamy na długo, a warsztaty, w których braliśmy udział na pewno zainspirują nas podczas świątecznych przygotowań.

Opiekunowie wycieczki: A. Lenart, R. Zawora, A. Kasprzyk i K. Kluska
Opracowała Anna Kasprzyk

Facebooktwittergoogle_plus