XXVI Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Lekkiej Atletyce

Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w dniu 5.06 2024r w Mistrzostwach Szkół Specjalnych w Lekkiej Atletyce, organizowanych przez Małopolskie Stowarzyszenie Społeczno-Sportowe „Sprawni-Razem”. Zawodnicy startowali w 3 kategoriach : Młodsi, Starsi oraz z Zespołem Downa. Rywalizowali w takich konkurencjach jak: bieg na 100m, bieg na 400m, bieg na 800m, skok w dal i pchnięcie kulą.

A oto medaliści tych Mistrzostw:

Urban Filip- srebrny medal w skoku w dal

Wojciechowska Wiktoria- brązowy medal bieg na 400m

Kozub Kamil -brązowy medal bieg na 800m

Baran Tomasz – brązowy medal w skoku w dal

Nawalany Wojciech -złoty medal w pchnięciu kulą

Masior Krzysztof – brązowe medale za bieg na 400m i pchnięcie kulą.

Zawodnikom należą się OGROMNE GRATULACJE !!!!!!!!

Do zawodów uczniów przygotowywali nauczyciele WF

Opracowała: B. Markowska

Facebooktwitter