Wiosenne Szkolne Rozgrywki Badmintona

W radosnej atmosferze nadchodzącej wiosny i przy gorącym dopingu licznie zgromadzonych kibiców odbyły się zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego rozgrywki badmintona. Znana od dawna „kometka” cieszy się wśród naszych uczniów dużą popularnością, do rozgrywek przystąpiło aż 12 uczniów szkoły podstawowej i 7 uczniów szkoły przysposabiającej do pracy.

Gra wspomaga kondycję fizyczną oraz umiejętności technicznei taktyczne. Trudu sędziowania zaciekłych potyczek podjęły się wuefistki Panie Magda i Beata oraz wuefiści Panowie Mateusz i Paweł Z.
Po zaciętej walce wyłoniono zwycięzców. W kategorii szkoły podstawowej 1. miejsce zajął Kamil K., 2. miejsce – Marlena Ch, a 3. miejsce – Filip U. W szkole przysposabiającej do pracy triumfował Marcin K., 2. miejsce zajął Mateusz M, a 3. miejsce – Dawid K.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy – nagrody.

Opracowała: M. Zakolska

Facebooktwitter