Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Uroki naszej okolicy VI”

Już po raz szósty Zespół Szkół im. Brata A. Kosiby w Wieliczce wraz z czasopismem Poznaj Swój Kraj, zapraszają młodzież posiadającą orzeczenie o niepełnosprawności intelektualnej z opiekunami, do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas 7 i 8 oraz szkół przysposabiających do pracy. Zachęcamy do robienia zdjęć przedstawiających uroki Waszej okolicy. W albumach wykonanych przez uczniów mogą się znaleźć piękne pejzaże, ciekawe zabytki a także przyroda otaczająca domy, szkołę. Na prace czekamy do 20 kwietnia. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na 12 maja 2022 r. Ze względu na utrzymujący się okres epidemiologiczny nie możemy określić w jaki sposób nastąpi rozdanie nagród, ale jeśli będzie to możliwe zaprosimy laureatów do Wieliczki. Do wzięcia udziału zapraszamy zarówno byłych uczestników, jak i tych, którzy po raz pierwszy chcą się
pochwalić pięknem swoich stron.
O konkursie i jego wcześniejszych edycjach można poczytać na stronie:
www.urokinaszejokolicy.wordpress.com
http://www.poznaj-swoj-kraj.pl
Tam również znajdziecie jego regulamin.
Życzymy wspaniałych wycieczek z aparatem w dłoni.
Pozdrawiamy – organizatorzy.

Facebooktwitter