Grupa wsparcia dla rodziców

Drodzy Rodzice!
W roku szkolnym 2021/2022 grupę wsparcia dla rodziców będą prowadzić : Agnieszka Klepacka-Fiejdasz, Beata Waśniowska i Katarzyna Zielińska. Planujemy zajęcia terapeutyczne „ Postawa ważna sprawa”, spotkania z ciekawymi osobami – pogadanki, szkolenia, warsztaty, rozmowy. Chciałybyśmy, aby to był czas dla Państwa!
Uczestników spotkania obowiązuje tajemnica grupy (nie opowiadamy o osobistych przeżyciach, problemach poszczególnych uczestników nikomu z zewnątrz), co daje poczucie bezpieczeństwa.

Na początku zapraszamy serdecznie na zajęcia edukacyjne i terapeutyczne „POSTAWA WAŻNA SPRAWA” z zakresu profilaktyki wad postawy dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Zaplanowano 9 spotkań po jednym w każdym miesiącu w wymiarze jednej godziny zegarowej prowadzone przez Mateusza Mikołajczaka i Pawła Jedynaka.

Bloki tematyczne
1.odcinek szyjny kręgosłupa
2.odcinek piersiowy kręgosłupa
3.odcinek lędźwiowy i krzyżowy kręgosłupa
4.ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha
5.ćwiczenia wzmacniające mięśnie grzbietu
6.ćwiczenia wzmacniające mięśnie pośladkowe
7.ćwiczenia stóp
8.ćwiczenia elongacyjne
9.ćwiczenia oddechowe
Zapraszamy na pierwsze zajęcia w dniu 29.09.2021r. (środa) o godzinie 16.15 rodziców wraz z dziećmi na pierwsze zajęcia z cyku „Postawa ważna sprawa” (spotykamy się w holu szkoły, proszę o założenie wygodnego sportowego ubrania).

Koordynator grupy wsparcia: Agnieszka Klepacka-Fiejdasz
e-mail : agnieszka.klepacka-fiejdasz@zskosiby.wieliczka.pl

Facebooktwittergoogle_plus