IV Międzyszkolny Konkurs „Matematyka z angielskim holistycznie, czyli jak…?”

Ze względu na sytuację epidemiologiczną, tegoroczny konkurs matematyczno- anglistyczny organizowany przez SOSW nr. 1 w Krakowie odbył się w formie zdalnej za pośrednictwem komunikatora Microsoft Teams. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 8: Weronika, Wiktoria, Małgosia, Patryk oraz przedstawiciel kl. 4- Tomasz. Tym razem tematem przewodnim były angielskie przysłowia oraz zadania matematyczne dotyczące obliczeń czasowych. Uczniowie rozwiązywali zadania korzystając z różnorodnych programów wirtualnych oraz narzędzi, takich jak: KAHOOT!, Wordwall, Jamboard. Wszyscy doskonale się bawili, jednocześnie utrwalając swoją wiedzę i zdobywając nowe umiejętności. Dziękujemy organizatorom za fantastyczną zabawę oraz nagrody, które dostarczył nam kurier. Do zobaczenia za rok!

Opracowała: S. Baran, J. Rosół, J. Bielak

Facebooktwitter