„Zumba Kids – wielka radość i uśmiech”

W ramach jubileuszu 50-lecia Zespołu Szkół im. Brata Alojzego Kosiby w Wieliczce pragnę podziękować za możliwość wielokrotnego „zumbowania” z dziećmi i dorosłymi w Waszej szkole!
Byłam zaszczycona, że to właśnie ja mogłam dać tę radość i ten uśmiech, które pojawiły się na twarzach dzieci. Bo zumba taka właśnie jest! Ona jest stworzona specjalnie dla każdego, tak aby w kolorach widzieć cały świat. Jest prosta, ujmująca za serce i porywa każdego, kto tylko ma radość w sercu. A dzieci to czysta radość i miłość!

Piknik sportowy „Dziecięce harce 2017”

Wszyscy zawsze chcieli spróbować swoich sił w zumbie i wszystkim idealnie szło. Jestem naprawdę dumna ze wszystkich dzieci. Jak widzimy na zdjęciach, także dorośli tańczyli z nami i świetnie się bawili.

Trening z Mistrzem w rytmach zumby – 2017 rok

Oczywiście po każdym spotkaniu otrzymywaliśmy medale, co było dla nas wielkim wyróżnieniem!!!

Pamiątkowe medale dla instruktorek zumby

Gdy nastał czas pandemii i nie było możliwości spotkania się, to zrobiliśmy je w formie on-line. Część dzieci nie mogła tańczyć, więc przeprowadziliśmy zumbę na siedząco – na krześle. Można? Oczywiście, że można!!! Dla chcącego nic trudnego, była super zabawa i każdy miał uśmiech na twarzy.


Podziękowanie dla Moniki Gizy za lekcję zumby on-line

Kochani bardzo Wam gratuluję Jubileuszu 50-lecia, robicie wspaniałą robotę, niesiecie radość i uśmiech i to co najważniejsze – edukację. Dajecie możliwość dzieciom rozwoju zarówno fizycznego jak i psychicznego, tak aby czuły się wyjątkowe i wspaniałe. Bardzo Wam dziękuję za możliwość bycia z Wami i poznania Was! Jesteście wspaniali!!!

Oddana całym sercem z Wami
Instruktor Zumba Monika Giza

Autorką wspomnień jest pani Monika Giza – charyzmatyczna instruktorka zumby, gość specjalny naszych cyklicznych imprez szkolnych takich jak piknik sportowy „Dziecięce harce”, czy „Trening z Mistrzem”, prawdziwy wulkan tanecznej energii, zawsze pełna pozytywnych emocji, optymizmu i uśmiechu – bez najmniejszych trudności porywa wszystkich uczestników naszych spotkań do energetycznego tańca!

Facebooktwitter