Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Państwo Rodzice, Drodzy Uczniowie
W dniu 1 września 2020r. po raz pierwszy w historii naszej szkoły nie spotkamy się Wszyscy razem na inauguracji nowego roku szkolnego. W tym roku ze względu na stan epidemii, 1 września uczniowie spotkają się w klasach ze swoimi Wychowawcami w poniższych terminach:
O godzinie 9.00 – Uczniowie klas 4-8 Szkoły Podstawowej oraz Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy
O godzinie 10.30 – Uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej

Na terenie szkoły obowiązuje dezynfekcja rąk, noszenie osłony ust i nosa (maseczka/przyłbica) zachowanie bezpiecznej odległości min. 1,5 m. od innych osób. Rodzice Uczniów pozostają na zewnątrz budynku, wyjątek stanowią Rodzice uczniów rozpoczynających w bieżącym roku szkolnym naukę w Zespole Szkół im. Brata Alojzego Kosiby.
Szczegółowych informacji udzielają telefonicznie Wychowawcy Oddziałów.

Facebooktwittergoogle_plus