„Mikołajowa heca”

Dzisiaj uczniowie naszej szkoły mieli okazję zobaczyć niezwykłe przedstawienie o Mikołaju, Reniferze i Elfach. Ta nastrojowa i pełna humoru opowieść o tym, jak to Mikołaj postanawia zrobić psikusa wszystkim dzieciom i zniknąć bez wieści – przypadła do gustu zarówno młodszym jak i starszym widzom. Wszyscy uczniowie ochoczo zaangażowali się w poszukiwanie zaginionego Mikołaja i odważnie wykonywali na scenie różne zadania jak np. sporządzanie jego portretu pamięciowego, przeglądanie bogatej korespondencji od dzieci (a nuż znajdziemy tu jakiś ślad, gdzie mógł się ukryć ), czy wreszcie udział w wielkim teście wiedzy o zaginionym. Poszukiwania zakończyły się szczęśliwym finałem, a my wszyscy złożyliśmy uroczyście przyrzecznie być bardzo grzecznym, koleżeńskim, kulturalnym… Teraz nie pozostało już nic innego jak tylko czekać na wymarzony prezent od świętego Mikołaja!

Opracowała: M. Majka

Facebooktwittergoogle_plus