Jesienne Eko-drzewo

,,Drzewa są po prostu piękne, potrzebują tak niewiele,
bo słońca, deszczu… a od nas szacunku”
Ł.Borowicz

Tego szacunku do drzew oraz uwrażliwienia uczniów na kwestie ekologiczne dotyczył konkurs plastyczny pt.,,Jesienne Eko-Drzewo”, który odbył się w naszej szkole w październiku. Brały w nim udział poszczególne zespoły klasowe, które oddawały jedną wspólnie wykonaną pracę. Ze wszystkich otrzymanych prac jury wybrało trzy pierwsze miejsca, które zostały nagrodzone. Laureatami konkursu są:
I miejsce – klasa 3 U
II miejsce – klasa 5 UA
III miejsce – klasa 6 S
Natomiast dla wszystkich uczestników konkursu przygotowany był słodki poczęstunek.
Bardzo dziękujemy za przepiękne prace, które podziwiać można w galerii poniżej. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Opracowała:  M.Kaczor, G.Koszler

Facebooktwitter