Odwiedziny przyjaciół

Na początku października odwiedziła naszą szkołę zaprzyjaźniona klasa z Radwanowic. Uczniowie klasy 1PPC już dzień wcześniej przygotowali poczęstunek.
Wraz z kolegami z 8UB oraz 8U chwilę po dziewiątej powitali klasę 8-mą z Radwanowic. Po prezentacji nowych uczniów wszyscy udali się na salę gimnastyczną, by uczestniczyć w zajęciach tanecznych. Młodzież przez godzinę ćwiczyła trudny taniec z szarfami. Po nim pożegnali klasę 8U i udali się na zajęcia plastyczne, podczas których powstały dwa Drzewa Przyjaźni. Uczniowie pracowali w losowo wybranych grupach, którymi dowodzili Marek i Franek. Uczestnicy zajęć złożyli podpisy na wykonanych pracach. Zmęczonych artystów pokrzepiła zupa pomidorowa i kolorowa galaretka. Podczas pożegnania wszyscy planowali kolejne spotkanie.

Opracowała: K. Kluska, R. Zawora

Facebooktwittergoogle_plus