Klub Książkowych Motyli w świecie muzyki

„Muzyka zabiera na tam,
Gdzie słowa nie mogą.”
/autor nieznany/

Piękny jesienny poranek do Klubu Książkowych Motyli zawitał gość, muzyczny gość. Z tajemniczymi bagażami. Pan Piotr Moczurad przybył do Motyli, aby poopowiadać o muzyce i zabrać Motylki w magiczny świat nut i dźwięków. W tajemniczych torbach przyjechały z Panem Piotrem gitary. Nasz gość zapoznał Motylki z intranetami, zaprezentował ich możliwości, a następni każdy chętny mógł spróbować swoich sił w grze na gitarze. Książkowe Motyle wysłuchały opowiadania „W krainie dźwięków” przeczytanego przez Pana Piotra. A potem przy dźwiękach gitarowej muzyki podjęły się nie lada zadania – wykonania pięknych i kolorowych gitar. I tak do grona gitar naszego gościa dołączyły: gitara talerzykowa, gitara kosmiczna, gitara bajecznie kolorowa , gitara zakrętkowa oraz gitara klasyczna- oczywiście ekologiczna. W nagrodę za wspaniałe prace i na zakończenie spotkania Pan Piotr wykonał uwielbiany przez wszystkich utwór „Przez jej oczy zielone.”
Serdecznie dziękujemy Panu Piotrowi za wspaniałe spotkanie i zabranie nas w zaczarowany świat muzyki.

Opracowała: A. Piwowarczyk, P. Szyszkowicz

Facebooktwittergoogle_plus