Bal Karnawałowy

Jak co roku, w okresie karnawału, w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy. W tym roku przebieraliśmy się za ulubionego bohatera lub bohaterkę książki, baśni, czy filmu. Na zabawę przybyło mnóstwo księżniczek, zwierzaków, policjantów, strażaków i wiele innych postaci, a nawet klaun Fąfel, który w zabawny sposób poprowadził nasz bal. Wszyscy uczniowie bawili się wspaniale i chętnie uczestniczyli w prezentacji swoich kostiumów podczas konkursu na króla i królową balu.

Jury po burzliwych obradach przyznało aż jedenaście wyróżnień za najpiękniejsze stroje oraz wybrało króla i królową balu. Wyróżnienia otrzymali Aleksandra S., Róża Z., Natalia M., Klaudia G., Nikodem Sz., Eryk B., Rafał P., Paweł K., Dominik R., Dominika Ł., Karolina W., a królem i królową balu zostali Kamil K. i Zuzanna L.

Jak co roku bawili się z nami zaprzyjaźnieni uczniowie z PCKZiU w Wieliczce, za co im serdecznie dziękujemy. Koordynator Dorota Stachowicz serdecznie dziękuje za pomoc w organizacji balu pani Katarzynie Słowiak, Paulinie Oliprze, Małgorzacie Ryńskiej, Kindze Biel, Agacie Chmieli i Panu Pawłowi Jedynakowi.

Facebooktwittergoogle_plus