“Szatan z siódmej klasy” w Teatrze Współczesnym

Za nami kolejne wspaniałe spotkanie z aktorami Teatru Współczesnego w Krakowie. Tym razem uczniowie obejrzeli spektakl pt: „Szatan z 7 klasy”. Ów szatan to Adaś Cisowski, uczeń, który pomagał swojemu profesorowi w wyjaśnieniu zagadki zniknięcia zabytkowych drzwi. Wraz z bohaterami uczestniczyliśmy w serii tajemniczych, czasem niebezpiecznych zdarzeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji i zagadek. Kolorowa scenografia, wspaniałe kostiumy oraz melodie sprawiły, że przenieśliśmy się w przedwojenny świat. Zaś młody detektyw Adaś zauroczył nas swoją pasją i pomysłowością w rozwiązywaniu kolejnych zagadek nie mając do dyspozycji internetu.

Dzięki aktorom przeżyliśmy prawdziwą detektywistyczną przygodę! A było to możliwe dzięki Dyrekcji Teatru Współczesnego w Krakowie oraz pani Marcie Baran. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!.

Opracowała: R. Zawora

Facebooktwittergoogle_plus