Rozdanie Nagród w Powiatowym Konkursie “Choinkowa Logo-Ozdoba”

20-go grudnia 2018r po nastrojowych ,,Jasełkach” odbyło się rozdanie nagród w Powiatowym Konkursie Logopedycznym ,,Choinkowa Logo-Ozdoba”. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie świątecznej ozdoby choinkowej, w nazwie której słychać trudną głoskę np. ,,sz”, ,,ż”, ,,cz”, ,,dż”, ,,r”. Konkurs zorganizowano w celu propagowania poprawnej wymowy głosek, bogacenia zasobu słownictwa związanego z tematyką świąteczną i bożonarodzeniową oraz rozwijania wyobraźni, inwencji twórczej i sprawności manualnej uczestników. Na konkurs napłynęło łącznie 96 prac z Zespołu Szkół im. B. A. Kosiby i sześciu samorządowych przedszkoli z powiatu wielickiego : Przedszkola nr 1, Przedszkola nr 2, Przedszkola nr 3, Przedszkola nr 5 w Wieliczce, Przedszkola w Śledziejowicach, Przedszkola w Dąbrowie. Przepiękne szyszeczki, choineczki, szopki, reniferki, pierzaste chmurki i inne prace wspaniale zdobiły hol naszej szkoły wzbudzając podziw wśród oglądających.
Nagrody i wyróżnienia otrzymali:
W kategorii przedszkola:
I miejsce – Cyprian Ślusarczyk z Przedszkola nr 1 w Wieliczce
I miejsce – Jagoda Michalik z Przedszkola w Dąbrowie
II miejsce – Zofia Kmiecik z Przedszkola nr 5 w Wieliczce II miejsce – Anna Żak z Przedszkola nr 5 w Wieliczce
II miejsce – Małgorzata Słomska i Kaja Pyzik z Przedszkola nr 5 w Wieliczce
III miejsce – Kacper Kurpet z Przedszkola w Dąbrowie III miejsce – Ada Kania z Przedszkola nr 5 w Wieliczce
III miejsce – Weronika Figiel z Przedszkola nr 2 w Wieliczce
Wyróżnienie- Lena Jędrzejczyk z Przedszkola nr 5 w Wieliczce
Wyróżnienie – Milena Nosalska z Przedszkola nr 2 w Wieliczce
Wyróżnienie – Natalia Grochal z Przedszkola nr 3 w Wieliczce
Wyróżnienie – Ignacy Winiarski z Przedszkola w Śledziejowicach

W kategorii uczniowie Zespołu Szkół:
I miejsce – kl. 4UA
II miejsce – Agnieszka Gawin
III miejsce Wiktoria Chudaszek

W kategorii Szopki Bożonarodzeniowe:
I miejsce – Marek Minczak z Zespołu Szkół
I miejsce – Mateusz Minczak z Zespołu Szkół
II miejsce – Marek Lach z Przedszkola w Dąbrowie
III miejsce – Liliana Kruczkowska z Przedszkola w Dąbrowie

Opracowała: D.Stachowicz

Facebooktwitter