“Moje ulubione zwierzę”

To że wszyscy uczniowie w naszej szkole kochają zwierzęta, można uznać za oczywistość. Oprócz zbiórek żywności dla potrzebujących zwierząt w schroniskach, świętujemy Dzień Psa, jak również wyrażamy swoją sympatię do nich w postaci licznych prac plastycznych. Już trzeci rok z kolei w listopadzie mogliśmy podziwiać w holu naszej szkoły niepowtarzalne prace wykonane w ramach konkursu „Moje ulubione zwierzę”. Tym razem aż trzynaście klas zaangażowało się w projekt wykonując niepowtarzalne zwierzęta w zespołach klasowych.
Pierwsze miejsce zajęła – klasa 3GŻ, drugie miejsce – klasa 5U, trzecie miejsce – klasa 2PP.

Zarówno laureaci, jak również pozostałe klasy zostały nagrodzone licznymi upominkami, których sponsorem po raz drugi była firma Kei.

Organizatorzy: J. Pawelec, M. Paczka, D. Stachowicz.

Facebooktwitter