„Październik – Międzynarodowy Miesiąc Komunikacji Alternatywnej i Wspomagającej”

Międzynarodowy Miesiąc Komunikacji Alternatywnej i Wspomagającej, uczciliśmy w szkole organizując prezentację przygotowaną przez uczniów naszej szkoły.
W tym roku prezentację przygotowali nie tylko uczniowie którzy posługują się na co dzień komunikacją alternatywną, ale również ci, którzy korzystają jedynie z komunikacji wspomagającej jako wspomagania mowy. Dużym przeżyciem dla wszystkich uczestników, była możliwość zaprezentowania swoich zdjęć z wakacji, z parku linowego, z wycieczek z rodzicami i równoczesne komentowanie wyświetlanych slajdów. Widzowie mogli bliżej poznać swoich kolegów i koleżanki, dowiedzieć się jak spędzają czas po szkole oraz czym się interesują.

Opracowała: M.Paczka, A.Cichoń

Facebooktwittergoogle_plus