“Dziecięce harce 2018”

Tegoroczny IX Integracyjny Piknik Sportowy „Dziecięce harce 2018” rozpoczął się mocnym akcentem, którym było pojawienie się niezwykłego gościa – Batmana. Nasz superbohater swoje niezwykłe zdolności zawdzięcza treningowi fizycznemu – był więc bardzo dobrym przykładem do naśladowania dla najmłodszych uczestników pikniku. Batman bez wątpienia zachęcił wszystkich do aktywności ruchowej i przeżycia prawdziwej sportowej przygody. Efektowny zjazd na linie z trybun naszego superbohatera oraz przejazd batmobilem, wywołał entuzjazm wśród uczestników „Dziecięcych harców”. Kiedy jeszcze dodatkowo Batman zaprezentował przebieg poszczególnych konkurencji, na sali nie było nikogo, kto nie chciałby spróbować swoich sił w sportowych zmaganiach.
Na twarzy uczestników nie brakowało uśmiechu podczas walki o zdobycie złotego, srebrnego lub brązowego medalu.
Tradycyjnie był też czas na regenerację sił i poczęstunek, a więc pyszne kiełbaski z grilla, ciasteczka oraz chłodne, orzeźwiające napoje.
W tym roku po raz kolejny na pikniku pojawiła się konkurencja rodzinna, do której jak się okazało nie trzeba było specjalnie nikogo zachęcać. Zwycięskie rodziny otrzymały wspaniałe mundialowe piłki, bilety wstępu do Kopalni Soli w Wieliczce oraz Parku Linowego Xtreme w Wieliczce – Grabówkach. Na zakończenie wszyscy uczestnicy pikniku otrzymali medale i upominki. Piknik „Dziecięce harce 2018” zorganizowany został przez wielicki Zespół Szkół im. Brata A. Kosiby przy współpracy z Powiatową Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną w Wieliczce.

Impreza odbyła się w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu.
Serdecznie dziękujemy naszym darczyńcom:
Firmie „SPAX” Polska sp. z o.o.
Zarządowi Kopalni Soli „Wieliczka” Trasa Turystyczna Sp. z o.o.
Piekarni „Złoty Kłos” w Dobczycach
Sklepowi Weselnemu Party w Krakowie Panu Lechowi Pankiewiczowi
Galerii NaCl w Wieliczce
Parkowi Linowemu Xtreme w Wieliczce Delikatesom Albert w Strumianach Hurtowni Euro – Trade w Krakowie
Radzie Rodziców przy Zespole Szkół im. Brata A. Kosiby w Wieliczce

Opracowała: M. Majka

Facebooktwittergoogle_plus