Olimpiada zdrowia

„Zdrowie kochamy, więc o nie dbamy” – pod takim hasłem odbyła się II Szkolna Olimpiada Zdrowia zorganizowana dla uczniów klas 4-7 SP.
Rywalizując w zespołach uczniowie sprawdzali swoją wiedzę na temat zdrowia (rozpoznawali gatunki owoców i warzyw, odpowiadali na pytania testowe dotyczące zdrowych nawyków, rozwiązywali zagadki i zadania na platformie edukacyjnej learningapps, wzięli udział w zdrowotnej pantomimie). W części kulinarnej olimpiady, uczniowie rozpoznawali rodzaje owoców degustując pyszną sałatkę owocową, natomiast w części sportowej wzięli udział w wyścigach i zabawach ruchowych na sali gimnastycznej. Tegoroczna olimpiada była nie tylko podsumowaniem zdobytej w ciągu roku szkolnego wiedzy na temat zdrowia, ale również wspaniałą formą rozrywki i świetnej zabawy. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Olimpiadę zdrowia przygotował zespół nauczycieli w składzie: J. Bielak, P. Jedynak, E. Maciejewska, M. Mikołajczyk, J. Rosół

Facebooktwitter