Z AAC na lody

Wyjście na lody było już ostatnią w tym roku szkolnym wycieczką, podczas której, mogliśmy wypróbować nasze umiejętności komunikacyjne w codziennym życiu społecznym. Każdy z nas mógł samodzielnie sprawdzić i przekonać się , jak działa komunikacja alternatywna i do czego może nam się w życiu przydać. Wszyscy uczniowie, którzy brali udział w innowacji „ Z AAC w świat – wykorzystanie AAC w treningu umiejętności społecznych” mogą teraz śmiało powiedzieć:
Mogę – Potrafię – Chcę być samodzielny! W każdym z miejsc które odwiedziliśmy, spotykaliśmy się z ogromną otwartością i sympatią, za co bardzo dziękujemy! W przyszłym roku na pewno zobaczymy się ponownie.
Miejsca przyjazne osobom korzystającym z komunikacji alternatywnej:
Bistro – Kampus Wielicki
Biblioteka – Kampus Wielicki
Piekarnia „ Złoty Kłos”
Sklep spożywczy „Kubuś”
Kino Kampus
Sklep z warzywami ul. Sienkiewicza
Poczta Polska ul. Legionów
Cukiernia Jagódka

Opracowały: M.Paczka, A.Cichoń, D.Stachowicz, K.Słowiak

Facebooktwitter