Nagrody rozdane

Już po raz trzeci nasza szkoła była organizatorem ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Uroki naszej okolicy” i podobnie jak rok temu, 10 maja zaprosiliśmy laureatów na uroczyste wręczenie nagród i dyplomów. Uroczystość uświetnił wspaniały występ iluzjonisty, który zachwycił wszystkich. Na scenie pojawiła się również pani Laura, która wraz ze swoim psem zachęcała nas do aktywnej turystyki z czworonożnymi przyjaciółmi, czyli dogtrekkingu.

Rozdanie nagród najbardziej ucieszyło już samych laureatów. Radośnie wychodzili na scenę, pozowali do zdjęć. W rozdaniu nagród, naszej pani Dyrektor, pomagał pan Mariusz Maziarz – kierownik Wydziału Edukacji, Sportu i Zdrowia. Szczęśliwi goście zasiedli do zupy przygotowanej przez Bistro Kampus. Po szybkim posiłku udali się do Tężni Wielickiej.
Kolejnym etapem był spacer po mieście, kupowanie pamiątek oraz degustacja wielickich lodów. Wszyscy chętnie robili zdjęcia naszemu miastu, było widać że fotografia to ich pasja.

Organizatorzy gratulują w klasie 7 UB zdobycia wyróżnienia w konkursie.

Opracowała: K Kluska, R Zawora, J Koszler

Facebooktwitter