Warsztaty kosmetyczno – makijażowe w perfumerii Sephora

Wiosna to czas nowej nadziei, siły i wiary. Przyroda wokół nas rozkwita, nabiera piękna i kolorów. Każda kobieta ta „duża” i ta „mała” wraz z nową porą roku, potrzebuje zmian, odnowy. Uczennice klasy 6U postanowiły wprowadzić w życie metamorfozę swojego wyglądu dzięki warsztatom kosmetyczno – makijażowym w perfumerii Sephora. Pani wizażystka, wyjaśniła nam co to jest tonik i dlaczego powinien być stosowany przed makijażem? Profesjonalnie dobrała odpowiednie kolory podkładu do cery. Pędzelkiem miękkim jak puch, nałożyła bronzer. Piękny kolor cery, pokreślił subtelny makijaż oczu. A usta mieniły się delikatnym różem błyszczyku. Oprócz makijażu, nasze uczennice rozpoznawały zapachy owoców i kwiatów ukryte w perfumach.
I kto by pomyślał, zapach perfum „rozwija” się tak jak pąki kwiatów… Po tak wspaniałych zajęciach, w nowym „image” i torebkami pełnymi makijażowych prezentów wróciłyśmy do szkoły.

Składamy serdeczne podziękowania Paniom : Agnieszce Bugaj – Szostak kierownikowi sklepu Sephora za zorganizowanie warsztatów oraz Pani Magdalenie Tokarczyk – za wykonanie pięknego makijażu.
Facebooktwittergoogle_plus