Patchworkowe tulipany

Kolejne warsztaty w Domu Kultury INSPIRO w Podłężu odbyły się w prawdziwie wiosennej atmosferze. Do pracowni krawieckiej przez otwarte okna wpadały promienie gorącego słońca, napływało rześkie, wiosenne powietrze, a w oddali słychać było świergot ptaków. Do tego tematem dzisiejszych zajęć były „Patchworkowe tulipany”. Nie da się ukryć – wiosna zawładnęła światem! Nasze coraz bardziej wprawne ręce szybko uporały się z uszyciem płatków, łodyżki i listków tulipana. Potem zostało już tylko połączenie poszczególnych elementów i wykonanie pięknej kokardy z kolorowej wstążki. Nasze patchworkowe małe, wiosenne dzieła sztuki można podziwiać na fotografiach.

Dziękujemy wspaniałej ekipie Domu Kultury INSPIRO za kolejną patchworkową przygodę!

Opracowała: M. Majka

Facebooktwittergoogle_plus