“Kosiba ma talent”

28 lutego w naszej szkole odbył się I Szkolny Przegląd Talentów pod nazwą „KOSIBA MA TALENT”. Tego dnia uczniowie prezentowali swoje talenty w wielu dziedzinach. Jury miało nie lada wyzwanie wyłonić faworytów konkursu, ponieważ wszyscy uczestnicy byli bardzo dobrze przygotowani. Pośród wszystkich wykonawców Jury wybrało zwycięzców w trzech kategoriach:

Kategoria: rodzinna
I. świetlica
II. Dominik Szylar z mamą Agnieszką
III. kółko taneczne

Kategoria: grupowe
I. Klasa 3 PPA
II. Klasa 1PP
III. Klasa 5L i klasa 5UB

Kategoria: indywidualne
I. Stanisław Pacek
II. Natalia Sarga
III. Mateusz Płuchowski

Elementem kończącym przegląd był wyjątkowy pokaz gimnastyki akrobatycznej w wykonaniu nauczycieli wychowania fizycznego naszej szkoły. Sprawność naszego duetu została nagrodzona zasłużoną owacją na stojąco.

Opracowanie: J.Tutak, J. Michałek – Balonek, L. Gallas, K. Zielińska

Facebooktwittergoogle_plus