Wyniki konkursu „Najpiękniejszy znaczek pocztowy”

W listopadzie 2017 r. w naszej Szkole został ogłoszony konkurs na „Najpiękniejszy znaczek pocztowy” w ramach Innowacji „Kosiba listy i pocztówki pisze”. Do konkursu zgłoszono łącznie 51 prac, w tym prace indywidualne, klasowe oraz grupowe. Prace konkursowe zostały wykonane różnymi ciekawymi technikami. O wyborze trzech głównych miejsc zadecydowała przede wszystkim samodzielność wykonania, oryginalność oraz inwencja twórcza. Wystawę prac można było oglądać przez cały grudzień w głównym holu szkoły. Wyniki konkursu i rozdanie nagród nastąpiło 21 grudnia 2017 r. po Jasełkach.
Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni. Przyznano 18 wyróżnień oraz nagrody za udział w konkursie. Miło nam poinformować, że miejsca na podium zajęli:
III miejsce ex aequo: Aleksander Kil (klasa 2GŻ), Bartłomiej Warchoł (klasa 1PP),
II miejsce ex aequo: Agnieszka Gawin (nauczanie indywidualne) oraz Franciszek Kasprzyk (klasa 2 GŻ),
I miejsce zajął Norbert Urban (klasa 2G).
Po raz pierwszy przyznano również nagrodę specjalną: Nagrodę Grona Pedagogicznego. Przez tydzień nauczyciele oraz pracownicy szkoły mogli oddać swój głos na pracę, która najbardziej ich ujęła. Łącznie oddano ponad 30 głosów, z czego najwięcej otrzymała praca klasy 2PP.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięstw.

Opracowała: Joanna Szostak, Agnieszka Cichoń, Joanna Michałek-Balonek oraz Marta Paczka

Facebooktwitter