Kolędowanie z Seniorami

Kolejne spotkanie z naszymi przyjaciółmi z Klubu Seniora działającego przy Domu Kultury Dwór Czeczów w Krakowie, poświęcone zostało wspólnemu kolędowaniu. Przy akompaniamencie gitary popłynęły dźwięki najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek., a wspólny, gromadny śpiew połączył nas w niezwykły sposób. Szczególnie miłym akcentem spotkania było wykonanie solo kolędy „Wśród nocnej ciszy” przez ucznia klasy 3L Kamila Kozuba – była to specjalna niespodzianka dla naszych gości. Seniorzy również nas zaskoczyli i na zakończenie spotkania wykonali dwie krakowskie pastorałki, które bardzo spodobały się uczniom naszej szkoły.
Dziękujemy naszym Przyjaciołom z Klubu Seniora za radość wspólnego śpiewania, budowanie tradycji oraz doświadczanie szczególnej bliskości z Państwem w naszej wspólnocie szkolnej.
Podziękowania kierujemy również do naszego wspaniałego akompaniatora – pana Radka Warwasa!

Opracowała: M.Majka

Facebooktwittergoogle_plus