Laureaci konkursu „Zdrowie – podaj dalej!” w Parku Pinokio

Miło nam poinformować, że laureatami szkolnego konkursu fotograficznego „Zdrowie – podaj dalej!” zorganizowanego przez Dyrekcję Zespołu Szkół im. Brata A. Kosiby w Wieliczce zostali:

I miejsce – klasa 1U wych. A. Piwowarczyk
II miejsce – klasa 5UB wych. J. Bielak oraz klasa 3Gż wych. K. Słowiak
III miejsce – klasa 1LA wych. M. Kozłowska

Nagrodą dla zwycięzców była wycieczka do Parku Pinokio w Eko- Motelu na Wierzynka w Wieliczce. Zamówiono specjalnie na tę okazję piękną, słoneczną pogodę i tak bez przeszkód mogliśmy rozpocząć szalone zabawy. Trampolina, huśtawki, zjeżdżalnie, gokarty, ścianki wspinaczkowe i małpi gaj – te wszystkie atrakcje były tylko dla nas! Po raz kolejny okazało się, że spontaniczna zabawa i aktywność fizyczna na świeżym powietrzu należy do ulubionych zajęć dzieci!
Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

Opracowała: M. Majka

Facebooktwitter