JESIENNE MAŁOPOLSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE SZKÓŁ SPECJALNYCH- SZYMBARK

W piękny słoneczny dzień 28.09.2017r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w corocznych Jesiennych Małopolskich Biegach Przełajowych, na które zostali zaproszeni przez SOSW z Szymbarku oraz PTSS „Sprawni –Razem”.
Naszą szkołę reprezentowali: Marcin Król, Jakub Dymurski, Mateusz Minczak, Marcin Kozioł, Bartłomiej Karnia, Dawid Krówka oraz zapaleni kibice: Weronika Szaruga, Małgorzata Smoleń i Mikołaj Francuz.
Zawodnicy bardzo dzielnie pokonywali długie dystanse. Najlepszy z naszej szkoły okazał się Marcin Król, który wybiegał złoty medal i puchar za I miejsce w grupie młodszej chłopców i tym samym zakwalifikował się do udziału w Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych.
Nad formą sportową i bezpieczeństwem uczestników podczas wyjazdu czuwali opiekunowie: Beata Markowska, Paweł Jedynak i Justyna Rosół.

Opracowała: B. Markowska

Facebooktwittergoogle_plus